MAGEBURGER SİGORTA 175 YAŞINDAAAA

Magdeburger Sigorta 175 yaşında

 

Modern sigortacılığın temellerini atan kuruluşlardan olan Magdeburger Sigorta, kuruluşunun 175.yılını çalışanlarıyla ve acenteleriyle birlikte kutladı.

 

Kurulduğu 12 Eylül 1844 tarihinden itibaren sigortacılık sektörüne getirdiği pek çok yenilik ile dünyanın sayılı sigorta şirketleri arasında yer alan Magdeburger Sigorta, 175. yılını çalışanlarıyla ve acenteleriyle beraber İstanbul Beykoz Kundura Fabrikası’nda kutladı.

“Sizin için Buradayız” sloganı ile 2017’den beri Türkiye’deki sigortacılık faaliyetlerine Bor Holding çatısı altında devam eden Magdeburger Sigorta’nın Yönetim Kurulu Üyesi ve Yönetim Kurulu Başkan Vekili ve Genel Müdürü Zafer Uçar, şirketin yerel ve global çaptaki 175 yıllık tarihindeki dönüm noktalarını çalışanlarıyla ve iş ortakları olan yetkili acenteleriyle paylaştı. “Bu ülkeye olan inancımızla hedeflerimizi büyütüyoruz.” diyen Zafer Uçar, “Bu yolculuğumuzda hedefimiz, vatan sevgimizle ülke ekonomisine katkıyı, çalışanlarımızın eğitimini ve gelişimini, doğaya ve tüm canlılara saygıyı ön planda tutarak, güçlü acente yapımızla yaptığımız işin en iyisini ve herkesten daha iyisini yapmak.” şeklinde konuştu.Her geçen gün bu hedefimize dahada yakınlaşma mulluluğunu yaşıyoruz.

 

Arkasında 175 yılı geride bırakan Magdeburger Sigorta’nın, imparatorlukların çöküşünden, yeni devletlerin kuruluşuna, modern dünyaya yön veren icatların ortaya çıkışından, toplumları şekillendiren pek çok sosyo-ekonomik olaya kadar tarihe tanıklık etmiş önemli bir hafıza olduğunun altını çizen Uçar, bu köklü markaya yakışır şekilde, güçlü acente yapısı ve iş yapış şekilleriyle tüm Türkiye’de yenilikçi ve hayatı kolaylaştıran sigortacılık ürünlerini sunmaya devam edeceklerini belirtti. Magdeburger sigorta acenteleri Tunç sigorta HİZMETLERİMİZ  0(532)414-2184